13. В разі звільнення протягом першого року служби поліцейських, визначених у абзацах першому та другому частини дванадцятої цієї статті, з підстав, визначених у пунктах 5, 6, 9, 91, 10 та 11 частини першої статті 77 цього закону виплачена їм матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань підлягає поверненню. 9. Доплати поліцейським за науковий ступінь та почесне звання, інтенсивність та умоскільки заробляє поліцейський в Україніи служби, роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці, у розмірі залежно від ступеня секретності інформації здійснюються в порядку і розмірах, визначених Кабінетом Міністрів України. 4. Особливі умови та розміри грошового забезпечення поліцейських визначаються Кабінетом Міністрів України. Якщо збільшення грошового забезпечення після врахування усіх доплат все-таки буде меншим за 30%, командири зобов’язані збільшити розмір щомісячної премії до досягнення зазначеного показника зростання. 1. Грошове забезпечення поліцейських повинно забезпечувати достатні матеріальні умови для належного виконання ними службових обов’язків з урахуванням характеру, інтенсивності та небезпечності роботи, забезпечувати добір до поліції кваліфікованих кадрів, стимулювати досягнення високих результатів у службовій діяльності, компенсувати фізичні та інтелектуальні затрати працівників поліції. Роботодавцям заборонено оплачувати працю найманих працівників менше допустимої межі. Незважаючи на воєнний стан, обов’язок індексувати зарплату працівників залишається.
При індексації заробітної плати працівників установи і організації, які фінансуються з бюджету, на відміну від індексації зарплати працівників підприємств і організацій, які знаходяться на госпрозрахунку, є певні нюанси. 8. Поліцейські, відряджені до інших органів державної влади, установ, організацій та прикомандировані відповідно до цього Закону, http://www.positivebunker.com/%D1%96%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F-%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BC/ отримують грошове забезпечення, враховуючи посадовий оклад за посадою, яку вони займають в органі, установі чи організації, до якої вони відряджені, а також інші види грошового забезпечення, визначені цим Законом. 3. Поліцейські, sciaccafilmfest.org звільнені зі служби через скорочення штатів та стаж служби (вислуга років) яких в поліції на день звільнення становить двадцять років та більше в календарному обчисленні мають право на пенсію в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, pharmtechtitans.com та деяких інших осіб». Поліцейським, які повторно прийняті на службу в поліцію після звільнення з підстав, визначених пунктом 7 частини першої статті 77 цього Закону виплачується матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань у розмірі одного місячного грошового утримання, в разі якщо вони не отримували таку допомогу при попередньому прийнятті на службу. 12. Поліцейським, які вперше прийняті на службу в поліцію та пройшли курс первинної професійної та виплачується матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань у розмірі одного місячного грошового утримання.
Документ скасовує обмеження щодо надбавок у розмірі не більше 50% посадового окладу для медпрацівників. Строковикам додаткову винагороду в розмірі 30 тис. На період воєнного стану військовослужбовцям та працівникам інших відомств безпеки щомісяця додатково виплачуватимуть 30 тис. З 1 березня 2022 року військовослужбовцям ЗСУ підняли грошове забезпечення. Деякі просто цікавляться тим, які зарплати можуть бути в Україні, Інші, які мають зарплата поліцейського в Україні 2023ідношення до даної сфери діяльності, особливо сильно переживають про те, яким буде грошове забезпечення військовослужбовців в 2022 році в Україні, тому що поговорити тут є про що. 1. Поліцейські отримують грошове забезпечення, розмір якого визначається залежно від посади (посадового окладу) який з 1 січня 2022 року становить 20 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року, а з 1 січня 2023 року – 25 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року, спеціального звання, строку служби в поліції, інтенсивності та умов служби, www.etimologia.eu кваліфікації, наявності наукового ступеня або вченого звання.
260 “Порядок та умови виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та здобувочам вищої освіти закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських”, а саме: доповнити словами “Посадовий оклад поліцеського Національної поліції України з 1 січня 2022 року становить 20 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року, а з 1 січня 2023 року – 25 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року”. Посадовий оклад поліцейських не може становити менше 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року, крім курсантів (слухачів) вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських. 1. Установити, що грошове забезпечення поліцейських складається з посадового окладу який з 1 січня 2022 року становить 20 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року, а з 1 січня корд зарплата 2023 року – 25 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.