5. Органи батьківського самоврядування мають право, але не зобов’язані оформляти свої рішення відповідними протоколами. Органи учнівського самоврядування мають право, але не зобов’язані вести протоколи чи будь-які інші документи щодо своєї діяльності. Органи учнівського самоврядування утворюються за ініціативою учнів та можуть бути одноособовими, колегіальними, а також можуть мати різноманітні форми і назви. 3. Керівник закладу освіти сприяє та створює умови для діяльності органів учнівського самоврядування. 5. Керівник закладу загальної середньої освіти має права та обов’язки педагогічного працівника, визначені Законом України “Про освіту”, та несе відповідальність за виконання обов’язків, визначених законодавством, установчими документами закладу освіти і строковим трудовим договором. 1. Керівник державного, комунального закладу загальної середньої освіти обирається на посаду за результатами конкурсу, що проводиться відповідно до вимог цього Закону та положення про конкурс, затвердженого засновником або уповноваженим ним органом (посадовою особою). Порядок та періодичність скликання (не менш як один раз на рік), порядок прийняття рішень, чисельність, склад загальних зборів трудового колективу, інші питання діяльності, що не врегульовані законодавством, визначаються статутом і колективним договором (за наявності) закладу освіти. Рішення, заходи та форми батьківського самоврядування не повинні призводити до надання іншим учасникам освітнього процесу привілеїв чи обмежень за будь-якою ознакою, порушувати їхні права та/або законні інтереси, а також не можуть бути підставою для прийняття управлінських рішень, що не відповідають законодавству.
Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості. 1. Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, woundsofearth.com вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, зарплата асистента вчителя в інклюзивному класі 2023 пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Закону. Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади та/або суспільства. 1. Права та обов’язки засновника (засновників) закладу загальної середньої освіти визначаються цим Законом, зарплата асистента вчителя в інклюзивному класі 2023 Законом України “Про освіту” та іншими актами законодавства. Законом та іншими актами законодавства. У цій графі визначається характер робочих відносин працівника з іншими людьми. У роботі конкурсної комісії з правом дорадчого голосу можуть брати участь представники органів громадського самоврядування закладу освіти, на посаду керівника якого оголошено конкурс. У діяльність будь-якого органу громадського самоврядування закладу освіти не мають права втручатися представники іншого органу громадського самоврядування цього закладу освіти. Учитель підготував адаптовану під цього учня програму і потім сказав асистент вчителя навантаження 2023ові, щоб він працював з учнем індивідуально в окремому тихому місці.
В усіх випадках роль асистентів має полягати в якісній допомозі взаємодії зарплата асистента вчителя 2023 з учнем через усунення канцелярських, технічних та наглядових бар’єрів на цьому шляху. Заклад загальної середньої освіти має самостійний баланс, розрахункові та інші рахунки у фінансових установах і банках державного сектору та може мати бланки, печатки та штампи із своїм найменуванням та символікою. 3. Заклади загальної середньої освіти незалежно від форми власності мають рівні права і обов’язки у провадженні освітньої діяльності відповідно до законодавства. З метою задоволення духовних потреб громадян приватні заклади освіти, зокрема засновані релігійними організаціями, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законодавством порядку, мають право визначати релігійну спрямованість своєї освітньої діяльності. 3. Здобуття загальної середньої освіти також можуть забезпечувати заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти та інші заклади освіти, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти. Заклад загальної середньої освіти, що здійснює освітню діяльність на декількох рівнях загальної середньої освіти, має тип закладу вищого рівня, на якому провадиться освітня діяльність.
Приватні та корпоративні заклади освіти, а також заклади загальної середньої освіти, особливості освітньої діяльності яких визначені міжнародними договорами України, можуть здійснювати освітню діяльність одночасно на всіх рівнях повної загальної середньої освіти. Спеціальні заклади загальної середньої освіти можуть здійснювати освітню діяльність на одному або на декількох рівнях повної загальної середньої освіти. 1. Повне найменування закладу загальної середньої освіти включає інформацію про його тип, територіальну належність (найменування адміністративно-територіальної одиниці за місцезнаходженням закладу) та організаційно-правову форму (для приватних і корпоративних закладів). ’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі. 12.А.1. Асистенти вчителів – особи, які не є тарифна сітка асистента вчителя 2023ми, зарплата асистента вчителя в інклюзивному класі 2023 але які безпосередньо допомагають окремому вчителю чи групі вчителів досягати поставлених освітніх цілей. Учнівське самоврядування здійснюється учнями безпосередньо і через органи учнівського самоврядування. Загалом, зустріч з питань успішності учня мають відвідувати лише ті, хто безпосередньо несе відповідальність за визначення індивідуалізованої навчальної програми (ІНП).